از آنجائیکه اعضای کلاب مثلث دارای مدار مشترک رفتاری و شخصیتی نسبتا مشابهی هستند این کنار هم قرار گرفتن می‌تواند مزایای زیر را برای ایشان خلق نماید.

حفظ تعادل

 برای برخی افراد، به نظر می‌رسد که دستیابی به یک تعادل خوب بین کار و زندگی به طور طبیعی اتفاق بیفتد. با این حال، بسیاری از ما دائما برای مدیریت اولویت‌ها در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود در تلاش هستیم. به عنوان یک مدیر موفق آیا بین کار و زندگی خود تعادل برقرار کرده اید؟

در برنامه‌ریزی‌های باشگاه مثلث تمام جنبه‌های زندگی مدیران و کارآفرینان مورد توجه قرار گرفته  و منابع ارزشمندی برای گسترش تمرکز و دستیابی به یک سبک زندگی متعادل فراهم گردیده است.

روابط قوی و ارزش آفرین:

 اعضای باشگاه مثلث تلاشی موثر دارند تا بتوانند در تمام شئون و لایه‌های زندگی شخصی و کاری روابطی را بر اساس عشق، احترام متقابل و صراحت ایجاد کنند. این می‌تواند پایه و اساس خوشبختی و کامروایی برای انسان‌ها باشد .

سبک زندگی سالم:

 اعضای باشگاه مدیران مثلث  می‌دانند که غلبه بر چالش‌های روزمره و رهبری کسب‌وکار و پیشبرد امور تا حد زیادی به سلامت جسمی و روانی آن‌ها بستگی دارد. بنابراین، آن‌ها تلاش می‌کنند تا ذهن و بدنی سالم و متعادل را از طریق انتخاب سبک زندگی ، بهبود کیفیت زندگی و کسب‌وکار پربارتر حفظ کنند. این هم‌افزایی بین اعضا می‌تواند بسیار ارزشمند باشد.

موفقیت و رشد شغلی:

صرف نظر از سرعت، حرکت رو به جلو می‌تواند منجر به دستیابی به اهداف یا دست کم نزدیک شدن به آن‌ها شود. حضور در باشگاه مثلث حرکتی رو به جلو و در مدار موفقیت است.

رشد فکری:

حضور در جمع انسان‌های قوی و ارزش آفرین که در تلاش برای رشد لحظه ای خود می‌باشند و اثرپذیری از این روند و فضای ثروت آفرین می‌تواند نقشی چشم گیر در رشد فکری و توسعه فردی اعضا داشته باشد.

ارزش های معنوی و شخصی:

 اعضای باشگاه کارآفرینان و مدیران مثلث هوشمندانه کار خود را با ارزش‌ها و باورهای معنوی خود هماهنگ می‌کنند. آن‌ها با پرورش جنبه‌های معنوی و شخصی زندگی خود ظرفیت‌های درونی عظیمی برای رسیدن به اهداف بلند مدت ایجاد می‌نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *