مدیران و کارآفرینان ارزشمندی که قصد مهاجرت دارید

امیدوارم هنگام خواندن این یادداشت در نهایت شادکامی و آرامش باشید.

اگر در حال برنامه‌ریزی برای مهاجرت از ایران با اهداف مختلف ( کاری، زندگی و ...) هستید و این راه جدید را برای دنبال کردن فر‌صت‌ها و افق‌های جدید شروع کرده اید، از شما صمیمانه دعوت می‌کنم تا به کلاب مدیران مثلث بپیوندید، جایی که می‌توانید تلاش‌ها و تجربیات حرفه ای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از این رهگذر، منشا ارزش‌آفرینی و خیر و برکت بی پایان برای خود و دیگران شوید.

ما در کلاب مدیران مثلث در حال ساخت یک جامعه‌ی پر جنب‌وجوش از افراد هم‌مدار و هم‌فکر هستیم که اشتیاق مشترکی به کارآفرینی، نوآوری و توسعه فردی دارند. ما درک عمیقی از این مسئله داریم که ممکن است مهاجرت برای شما خوبان، یک تصمیم چالش برانگیز که مملو از عدم قطعیت هاست باشد.

 دقیقاً به همین دلیل است که در کلاب مدیران و کارآفرینان مثلث بخش ویژه ای برای شما اختصاص داده‌ایم تا در کنار همه‌ی مزیت‌های آن، بتوانید راهبردها و راه‌حل‌های نوینی برای غلبه بر چالش‌های پیش روی خود بیابید.

فهرستی کوتاه از آنچه که با حضور در کلاب مدیران مثلث در انتظار شماست را اینجا ارائه نموده‌ایم.

شبکه‌سازی

با گروه متنوعی از کارآفرینان و مدیرانی که قبلاً فرآیند مهاجرت را طی کرده‌اند و مشتاقانه مایل به اشتراک‌گذاری بینش و تجربیات خود هستند. در این هم‌افزایی فرصت‌های ارزنده‌ای برای تعالی شما وجود خواهد داشت.

اشتراک گذاری دانش
از طریق دسترسی به گنجینه ای ارزشمند از اطلاعات آزموده شده و ارائه شده توسط سایر اعضا، از توصیه‌های مهاجرتی گرفته تا استراتژی‌های تجاری و توسعه فردی و خانواده، که به شما کمک می‌کند تصمیمات آگاهانه بگیرید .
مربی‌گری

جوانان و کارآفرینانی که در ابتدای راه هستند و نیاز مبرمی به توصیه‌های شما دارند. تجربیات شما در مسیر تصمیم‌سازی برای مهاجرت‌، گنجینه ای ارزشمند برای دیگران می باشد.

شرکای تجاری
و همکاری‌های بالقوه‌ای را کشف می‌کنید که بلند پروازی‌ها و ارزش‌های شما را به اشتراک می‌گذارند و راه‌اندازی و رشد سرمایه‌گذاری‌های شما را آسان تر می‌کنند.
دسترسی به
سمینارها، کارگاه ها، وبینارها و منابع متناسب با نیازهای شما که به شما این امکان را می‌دهد که به طور مستمر مهارت‌های رهبری و کارآفرینی خود را در سراسر دنیا توسعه دهید.
حفاظت از برند شخصی

که با عضویت در کلاب مثلث از پتانسیلی بی نظیر برای حفاظت از سوابق حرفه‌ای و برند شخصی خود بهره‌مند خواهید شد.

حمایت از منافع شما

در کلاب مثلث مورد توجه دقیق ما در برنامه‌ریزی‌ها خواهد بود.

 

 

به یاد داشته باشید، سفر شما داستان انعطاف‌پذیری، اراده و بلند پروازی های شما می تواند باشد که با پیوستن به کلاب مدیران مثلث، گام مهمی در جهت تضمین موفقیت خود در آغاز این فصل هیجان‌انگیز از زندگی خود بر خواهید داشت.

با احترام

دکتر احمد میرابی – پاییز 1402