این مهم است که بدانید حضور در باشگاه مدیران مثلث مناسب چه کسانی است، مطالعه این صفحه می تواند به شما کمک کند تا ببینید حضور در باشگاه مثلث برای شما می تواند مفید و موثر باشد یا خیر.

باشگاه مدیران و کارآفرینان مثلث مناسب افرادی است که  دارای حداقل یکی از شرایط زیر باشند و بر این اساس توصیه می کنیم خودتان را با این موارد تطبیق و مورد ارزیابی قرار دهید :

صاحبان کسب و کار

کارآفرینانی که کسب و کار خود را راه اندازی کرده اند یا در حال راه اندازی هستند. این می تواند  شامل بنیانگذاران کارخانه ها، تولیدی ها، استارتاپ ها، صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ شود. در مثلث اشتیاقی وصف ناپذیر به حضور شما را احساس خواهید کرد.

بازنشستگان و پیشکسوتان

این عزیزان با حضور ارزشمند و تحسین برانگیزشان در باشگاه مثلث می توانند خیر و برکت و هم‌افزایی بی نظیری برای جوان‌ترها فراهم کنند.

 

مدیران و مجریان

متخصصانی که پست های مدیریتی در شرکت ها و سازمان های مختلف دارند. این می تواند شامل مدیران عامل، روسای بخش، مدیران پروژه و سایر نقش های مدیریتی باشد. حضور این عزیزان در باشگاه مثلث با تجارب اجرایی ارزنده هم‌افزایی هیجان انگیزی برایشان ایجاد خواهد نمود.

علاقه مندان به شبکه سازی

افرادی که به فرصت های شبکه سازی اهمیت می دهند و می خواهند با متخصصان همفکر خود ارتباط برقرار کنند، تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و از دیگران در زمینه مدیریت و کارآفرینی بیاموزند، باشگاه مثلث برایشان جذاب خواهد بود.

 

فعالین صنعت ساختمان و ملک

ناگفته پیداست که مدیران و کارآفرینان علی رغم مشغله های کاری سنگین همواره علاقمند به سرمایه گذاری در حوزه ملک و ساختمان هستند. فرصت حضور فعالین صنعت ساختمان و ملک در باشگاه مثلث مغتنم خواهد بود.

 

مشتاقان برای یادگیری و رشد

تمایل به یادگیری، رشد و کمک به جامعه یکی از ویژگی های کلیدی اعضای باشگاه مثلث است. کارگاه های آموزشی، سمینارها ، دورهمی ها و... برای تسهیل توسعه شخصی و حرفه ای اعضای باشگاه مثلث طراحی شده اند. بدون شک حضور در چنین جمعی موتور محرک قدرتمندی برای توسعه و رشد افراد خواهد بود.

افراد حرفه ای در زمینه های مرتبط

افرادی که در حرفه های مرتبط با مدیریت و کارآفرینی هستند، مانند مشاوران، وکلا، حسابداران، متخصصان بازاریابی و تبلیغات ارزش های بی پایانی با پیوستن به باشگاه مثلث پیدا خواهند نمود. فرصت هم اندیشی و هم صحبتی با رهبران تجاری، مدیران و کارآفرینان را این عزیزان قدر خواهند دانست.

دانشجویان و محققان

باشگاه مثلث مناسب دانشجویانی است  که در رشته های بازرگانی، مدیریت یا کارآفرینی تحصیل می‌کنند و همچنین محققان و دانشگاهیان سایر رشته ها که به حوزه مدیریت و کارآفرینی علاقمند هستند. همه این عزیزان می توانند از فرصت های شبکه سازی و یادگیری در باشگاه مدیران مثلث بهره مند شوند.

مدرسان و بیزینس کوچ ها

با فراگیر شدن نیاز مدیران و کارآفرینان به افزایش سطح دانش وآگاهی طبیعی است که برای فعالین صنعت بیزینس کوچ فرصتی بی نظیر در باشگاه مثلث جهت عقد قراردادهای عالی فراهم باشد. این مسئله شامل فعالین در  حوزه مباحث توسعه فردی، سلامت و سبک زندگی هم می شود.

افراد متمرکز بر صنعت خاص

برخی از مدیران و اشخاص ممکن است با دلایل و اهداف خاصی ( پژوهش، توسعه کسب وکار، سرمایه گذاری و...) بر صنعتی خاص متمرکز باشند صنایع یا بخش‌های خاصی مانند فناوری، بهداشت و درمان، حقوق؛ صادرات و واردات و امور مالی.

تفریحات هیجان انگیز

بسیاری از مدیران، کارآفرینان و سایر اشخاص علی رغم موفقیت های شغلی یا دارا بودن سطح تمول عالی مادی، از تفریحات مناسب شرایط خود برخوردار نیستند. حضور در باشگاه مثلث فرصت داشتن تفریحات جذاب و هیجان انگیز با افراد هم مدار را فراهم می نماید.

سرمایه گذاران

سرمایه‌گذارانی که علاقه‌مند به تامین مالی و مشارکت در کسب‌وکارها یا استارت‌آپ‌ها هستند.حضور در باشگاه مثلث فرصت‌های کم ریسک و ارزشمندی برایشان خلق خواهد نمود.

کارآفرینان علاقمند

زنان و مردانی که آرزوی کارآفرین شدن دارند و به دنبال کسب دانش و بینش در مورد کارآفرینی هستند به شدت مستعد بهره‌مندی از اتمسفر موجود در باشگاه مدیران مثلث هستند.

برندسازی شخصی و کسب اعتبار

برای بسیاری از افراد ساخت برند شخصی یا کسب اعتبار، از اولویت بسیار زیادی برخوردار است. باشگاه مثلث قدرت برند شخصی شما را به طرز هیجان‌انگیزی بالا خواهد برد.