به نام خداوند جان و خرد

 

 

هنر نزد ایرانیان است و بس!

ما در باشگاه مدیران و کارآفرینان مثلث، با قلبی سرشار از عشق و اراده ای پولادین متکی به تعهد بی پایانمان به سربلندی ایران عزیز، از هموطنان عزیز ایرانی که در نقاط مختلف دنیا دارای تجربیات ارزشمند علمی و مدیریتی هستند، دعوت می کنیم تا  در ماجراجویی ارزش آفرین و هیجان انگیز کلاب مثلث در کنار ما باشند. تیم مثلث اعتقاد دارد که شما می‌توانید در باشگاه مثلث درخشیده و تاثیرگذار باشید.

تجربیات گرانسنگ شما در زمینه های گوناگون،  مانند:

سفرهای بین المللی با اهداف گوناگون تجاری، تفریحی و سیاحتی

موقعیت های اجتماعی و مدیریتی

حضور در شرکت های بین المللی

راه اندازی استارپ ها

تجربیات حوزه مهاجرت

تدریس در دانشگاه

نوآوری در حوزه فن اوری و ...

در باشگاه مثلث می تواند به نیرویی قدرتمند و خالق ناب ترین لحظات زندگی ارزشمندتان تبدیل شود. بدانید و آگاه باشید که خاطرات پیشکسوتان و بزرگترها و جوان ترها در سفرها و زندگی درخارج از کشور می تواند واجد نکات ارزنده و نابی باشد که اعضای کلاب مثلث بی صبرانه منتظر شنیدن آن ها هستند.

زنان و مردان مدیر و کارآفرینی که دریافت یک نکته از تجربیات و دانش شما می تواند برایشان حیاتی و ارزشمند باشد مشتاقند تا حضور صمیمانه شما را در کلاب مثلث مغتنم بشمارند.ما در تلاش هستیم تا  فضایی منحصربفرد و بی نظیر برای تعامل ایرانیان خارج از کشور با مدیران و کارآفرینان داخل کشور فراهم نماییم.

باشگاه مدیران مثلث بدون حضور شما خوبان ناقص خواهد بود. شمایی که تلاش‌ها، تحصیلات و تجربیات ارزنده ای در اقصی نقاط دنیا دارید  و در مسیرهایی که هیچ‌کس پیش از شما پیش نرفته است قدم‌گذارده‌اید، سخنان ارزش آفرین و ذی قیمتی دارید که اعضای باشگاه مثلث مشتاق شنیدن آن هستند .

با مثلث همراه شوید و به جمع تیم یا اعضای مثلث بپیوندید تا با هم برای رسیدن به اهداف بزرگتری که پیش رو داریم همکاری کنیم. این دعوت، یک دعوت معمولی نیست بلکه یک دعوت به همکاری برای ساختن آینده‌ای بهتر و پر امید برای ایران است. ما به افتخارات شما افتخار می‌کنیم و انتظار داریم با دست همکاری شما خوبان بتوانیم  در ایجاد تغییرات مثبت برای جامعه مدیران و کارآفرینان خالق بهترین ها برای رشد و توسعه میهنمان ایران باشیم.

در فعالیت های مثلث  تلاشی سرسختانه و برنامه ریزی دقیقی داریم برای کمک به جامعه نخبگان دانشجویی، دختران و پسران مستعدی که اشتیاقشان به بلندی نام ایران قلب هایشان را می فشارد و با اشک و بغض در دوراهی سرنوشت ساز رشد فردی و ماندن در وطن چشمانشان به انتظار کمک و راهنمایی ماست.در باشگاه مثلث در حال برنامه ریزی هستیم تا از ایرانیان موفق و خالق نتایج ارزنده به پاس تلاش هایشان برای اعتلای نام ایران طی مراسم های دوره ای تجلیل نماییم. در این مسیر نیز مشتاق هستیم تا نقطه نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما را بشنویم و در صورت لزوم شرایط همکاری و ارتباط عمیق تر را به سرعت فراهم نماییم.

منتظر پیام‌ها و تماس‌های شما هستیم .

برای ارسال پیام و گفتگو با ما می توانید از اطلاعات تماس ما استفاده کنید. بر روی واتس آپ با شماره 00989128845912 پاسخگوی شما هستیم.

امکان ارسال پیام در سیستم پاسخگوی انلاین وبسایت مثلث (آیکون سبز رنگ) فراهم می باشد.

چو ایران مباشد تن من مباد

بدین بوم و بر زنده یک تن مباد

با آرزوی سربلندی و آبادانی ایران عزیز