به نام خداوند جان و خرد

 

تیم اجرایی و مدیران و کارآفرینان عضو کلاب  مثلث، با قلبی آکنده از عشق و تعهد به ساختن آینده‌ای سرشار از امید و نشاط برای دانشجویان و نخبگان جوان ایرانی در سراسر دنیا، در تلاش است تا فضایی منحصربفرد و انگیزشی برای حضور این عزیزان در کلاب مثلث فراهم نماید.

در عموم فعالیت‌های باشگاه مثلث تلاشی سرسختانه و برنامه‌ریزی دقیقی در حال انجام است تا بتوانیم برای کمک به جامعه‌ی نخبگان دانشجویی اعم از دختران و پسران، گامی موثر و پویا برداریم. دیدن نخبگان و دانشجویانی که اشتیاقشان به بلندی نام ایران قلب‌هایشان را می‌فشارد و با اشک و بغض در دوراهی سرنوشت‌ساز رشد فردی و ماندن در وطن، در حال اتخاذ یکی از مهمترین تصمیم‌های زندگی خویش هستند، ضرورت این اقدامات را برای باشگاه مثلث دوچندان نموده است.

بر این اساس شرایطی ویژه و استثنایی منظور گردیده است تا دانشجویان و نخبگان عزیز بتوانند با عضویت ویژه در کلاب مثلث از مزایای عضویت در کلاب مثلث بهره مند گردند.

لذا همزمان با فراخوان عضویت مدیران و کارآفرینان در باشگاه مثلث، عزیزان دانشجو و نخبه می‌توانند با استفاده از روش‌های اعلامی در فراخوان‌ها نسبت به ارسال درخواست عضویت و حضور در باشگاه مثلث اقدام نمایند.

بدون شک هم‌افزایی و هم‌نشینی با مدیران و کارآفرینان موفق می‌تواند به رشد و بالندگی این عزیزان کمک موثری نماید.

با آرزوی سربلندی و آبادانی ایران عزیز