باشگاه‌های مدیران و کارآفرینان مجموعه ای از افراد هم مدار و دارای دغدغه‌ها و چالش‌های شبیه به هم هستند که معمولا علایق مشترکی دارند. در این باشگاه‌ها افراد به اعضا کمک می‌کنند تا در فواصل زمانی منظم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، تبادل ایده‌ها و دانش، تبادل تجارب و  ایجاد و گسترش تماس‌ها و ارتباطات امکان‌پذیر می‌شود، اعضا داستان‌های موفقیت‌ها و شکست‌های خویش را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و از رهگذر آن به هم‌افزایی تجارب و دانش جمعی کمک می‌کنند.

باشگاه کارآفرینان و مدیران می‌تواند شبکه ای از مبتکران و مدیران کسب‌و‌کار باشد که علی رغم آنکه همگی با تخصص مختلف و در بخش‌های گوناگون فعالیت دارند، اما یک ویژگی مشترک دارند:

ترویج روحیه کارآفرینی و رشد فردی و کسب‌و‌کارشان

نقطه قوت و غیرقابل انکار باشگاه کارآفرینان و مدیران تنوع آن‌هاست چرا که هدف آن‌ها این است که همه بازیگرانی که می توانند روحیه کارآفرینی را در جامعه  رشد دهند با هم همکاری کنند  و به رشد و بالندگی یکدیگر کمک نمایند.       

مدیران، افراد خوداشتغال، رهبران پروژه، دانشجویان، صنعتگران، تاجران و جوانان علاقمند فارغ از رنگ و نژاد و قومیت و جنسیت می‌توانند در فضای همگون و انرژی بخش تنها و تنها به رشد و تعالی خود و کسب و کارشان فکر نمایند.

شاید بتوان گفت عمده ترین هدف باشگاه مدیران و کارآفرینان ترویج روحیه کارآفرینی بین آن‌ها می‌باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *