تبدیل ایده‌ها به فرصت های سودآور

دانشجویان و جوانان معمولاً دارای ایده‌های نوآورانه و خلاقانه بیشتری هستند که این ایده در وهله اول و صرفا به عنوان یک ایده دارای ارزش چندانی نمی باشد، ولیکن هنگامی که در باشگاه مدیران مثلث طرح می‌شود با ترکیب با تجارب مدیران باتجربه می‌تواند تبدیل به فرصت‌هایی ارزشمند و سودآور گردد. توجه داشته داشته باشید بر اساس مطالعات ایده‌ها فاقد ارزش آنچنانی می‌باشند. مکنزی در تحقیقی می‌گوید ایده ای که شما به آن فکر می‌کنید حداقل 10 هزار نفر دیگر در دنیا به آن فکر می‌کنند و این یکی از دلایل ارزش پایین ایده‌هاست. ایده‌ها زمانی ارزشمند می‌شوند که بتوانند به فرصت‌هایی سود آور تبدیل شوند.

شومپیتر یکی از بزرگترین نظریه پردازان کارآفرینی می‌گوید :

ایده‌ها ارزان و آسان هستند و آنچه واقعا دشوار است خطر و عدم اطمینانی است که با انجام کاری در واقعیت ( عمل)  نه فقط در ذهن شما به وجود می آید.

شبکه سازی و ساخت شبکه موثر و کارآمد

دانشجویان و جوانان با داشتن روابط عمومی بهتر و اشتیاق بیشتر به سرعت می‌توانند شبکه‌ای از مدیران و کارآفرینان موفق را در حلقه دوستان خود وارد کنند که این شبکه می‌تواند نقشی تعیین کننده در رشد و تعالی ایشان ایفا کند.

توانایی‌های تحلیلی و جهت دهی به آن

اشتیاق و توانایی دانشجویان و جوانان به تحلیل و مداقه در امور  با قرار گرفتن در کنار انسان‌های مدیر و موفق جهت پیدا کرده و باعث تمرکز و توجه ایشان به راهبری فرآیندهای لازم برای رشد و تعالی گردد. نقش آفرینی در کلاب و احساس خوشایند مفید بودن و توجه مدیران و کارآفرینان با تجربه به نظرات تحلیلی ایشان چالشی سازنده و ارزشمند برایشان می‌باشد.

آموختن توانایی‌های خود رهبری

شاید بتوان گفت یکی از موثرترین اثرات حضور در باشگاه مدیران و کارآفرینان مثلث برای دانشجویان و جوانان آموختن مهارت‌های  خود رهبری است . مهارت‌هایی که برای رسیدن به اهداف شغلی و شخصی هر فرد به آن‌ها نیاز دارد .

بدون شک مدیرانی که برای دقایق عمر خود ارزش قائل هستند و مسیر ترقی و پیشرفت را طی نموده‌اند می‌توانند الگویی شایسته برای کسب مهارت‌های خود رهبری باشند.

توانایی‌های اجتماعی

دانشجویان و جوانان با حضور در جمع مدیران کاربلد و حرفه‌ای تجربه ای ذی قیمت در حوزه روابط اجتماعی بدست می‌آورند که این روابط می‌تواند متضمن جهش‌های فکری، شخصیتی و شغلی باشد برای ایشان.

حمایت و همکاری سازنده

 عضویت در کلاب مدیران و کارآفرینان ارزش آفرین مثلث  می‌تواند به دانشجویان و جوانان احساس همبستگی و حمایت را در عالی ترین سطح بدهد.

 این احساس در بهبود مهارت‌های ارتباطی، حل مسائل و رشد شخصی و حرفه‌ای بسیار موثر خواهد بود. به عنوان یک عضو دانشجو یا جوان فرصت‌های آموزشی و شبکه‌سازی برای انتخاب‌های دقیق تر و کم خطاتر در پیش روی ایشان خواهد بود.

بیانیه ماموریت و رسالت بنیادی مثلث

در بیانیه ماموریت باشگاه مثلث به مسئله جوانان و دانشجویان توجه ویژه و عمیقی شده است و این یک فرصت عالی برای جوانان و دانشجویان است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *